Depilatory IPL, Depilatory laserowe sklep online

Depilator laserowy to popularne urządzenie upiększające, które za pomocą światła usuwa włoski u ich nasady, jednocześnie spowalniając ich ponowny wzrost. Zabieg jest nie tylko bezbolesny, ale także mniej czasochłonny w stosunku do tradycyjnych metod pielęgnacji. Istnieją dwa rodzaje depilatorów laserowych, jeden wykorzystujący światło ciągłe, a drugi wykorzystujący impulsy. Ten pierwszy jest najlepszy do dużych powierzchni, a drugi do precyzyjnej pracy.

Depilatory laserowe stale zyskują sobie co raz to większą popularność w Polsce, ponieważ są bardzo precyzyjne, a zabiegi mniej bolesne niż depilacja woskiem przez co można je bezproblemowo wykonywać w domu.

 

Depilatory laserowe do twarzy

Depilatory laserowe są najczęściej używane do usuwania włosów z dużych obszarów, takich jak nogi, ręce, plecy, brzuch czy całe ciało, jednak istnieją również depilatory IPL stworzone z myślą o depilacji twarzy. Depilatory laserowe do twarzy to prosty i skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia z punktów do których standardowe depilatory laserowe nie mają szans dotrzeć.

Idealnie sprawdzają się więc do usuwania niechcianych włosków z okolic nosa, zarostu czy obszarów wokół brwi. Depilacja twarzy z użyciem depilatora IPL jest znacznie skuteczniejsza niż tradycyjne golenie czy usuwanie włosów pensetą lub woskiem. Promienie lasera działają nie tylko na powierzchni skóry, ale także pod nią. Docierają do cebulki włosa, która jest przez nie uszkadzana.

Dzięki temu nowe włosy są znacznie cieńsze i mniej widoczne. Depilatory laserowe do twarzy to sposób na szybki sposób na gładką skórę.

 

Depilatory laserowe domowe

Depilatory laserowy domowe to urządzenia, które można wykorzystać w celu trwałego usuwania niechcianego owłosienia w zaciszu Twojego domu. Znajdują zastosowanie zarówno u tych, którzy nie chcą używać woskowania, jak i u tych tych którzy uważają że jest to zbyt drogie lub niewygodne.

Dzięki jednorazowemu wydatkowi możesz oszczędzić dziesiątki godzin w roku, a także sprawić, że Twoja skóra będzie znacznie bardziej delikatna i przyjemniejsza w dotyku w stosunku do tradycyjnej depilacji.

 

Depilatory IPL czy warto?

Depilator IPL posiada wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym woskowaniem i w większości przypadków okazuje się znacznie skuteczniejszy niż golenie. Przede wszystkim działają one na całą powierzchnie włosa, docierając aż do jego cebulek, sprawiając, że włoski nie pojawiają się na powierzchni skóry przez długi czas.

Rozwój technologii sprawił, że obecnie mamy już sotsunkowo tanie depilatory IPL Czy warto więc w nie zainwestować? Naszym zdaniem tak, ponieważ w długotrwałym okresie pozwalają na oszczędność wielu godzin i nieprzyjemności z jakimi wiążą się popularne metody depilacji.

Kupując takie urządzenie na raty koszt jest niewielki. Należy pamiętać, że stosowanie depilatorów nie wymaga zakupu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych więc zakup ten w powinien zwrócić się w dość krótkim czasie.