Suplementy na krążenie żylne
Układ krążenia to układ ciała, który składa się z krwi, serca i naczyń krwionośnych. Pomaga transportować tlen i składniki odżywcze, aby komórki działały wydajnie, jest więc niezbędny dla utrzymania naszego zdrowia. Dostarcza tlen i składniki odżywcze reszcie naszego ciała, w tym mózgowi, sercu, wątrobie, nerkom i każdej komórce ciała. Układ krążenia usuwa również odpady z tych samych narządów.
Suplementy na krążenie żylne to sposób na zwiększenie krążenia poprzez dodanie większej ilości składników odżywczych do diety lub poprzez suplementacje doustną.
Suplementy na krążenie żylne mogą również pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu ciśnienia krwi, co pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu krążenia zapobiegając poważnym skutkom zdrowotnym takim jak udary czy zawały.

Suplementy na nadciśnienie
Istnieje wiele czynników, które mogą przyczyniać się do wysokiego ciśnienia krwi, takie jak genetyka, otyłość i niezdrowa dieta. Suplementy na nadciśnienie stosuje się w profilaktyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego.
Nadciśnienie jest najczęstszym czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Może prowadzić do udaru, zawału serca, schyłkowej choroby nerek i nie tylko. Dobrą wiadomością jest to, że możesz utrzymać ciśnienie krwi pod kontrolą, kontrolując wagę, pozostając aktywnym i przestrzegając zdrowej diety, która zawiera dużo owoców i warzyw.
W dzisiejszych czasach, gdzie żyjemy w ciągłym biegu nie każdy ma czas aby kontrolować przyjmowane składniki odżywcze wraz z dietą. W tym przypadku świetnym rozwiązaniem są suplementy na nadciśnienie.

Suplementy na krążenie w nogach
Najlepsze suplementy na krążenie w nogach to te, które są bogate w potas, kwasy omega 3 i witaminę D. Są to wszystkie składniki, które wspierają zdrowy przepływ krwi do całego organizmu, w tym mięśni łydek, co jest jedną z najczęstszych przyczyn złego krążenia w nogach.
Suplementem, który jest dobry do tego celu, byłby suplement Synerbiol Nutergia ponieważ zawiera wszystkie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT potrzebne do utrzymania dobrego krążenia. Dodatkowa dostarcza również kwasów tłuszczowych DHA, EPA i GLA.