Szczoteczki soniczne – sklep online

Badania pokazują, że szczoteczki soniczne rozbijają do 10 razy więcej płytki nazębnej od szczoteczek manualnych. Wszystko dzięki technologii opartej na mikrodrganiach o specjalnie dobranej częstotliwości, które błyskawiczne rozbijają i usuwają płytkę nazębną, przywracając zębom naturalny blask i świeży oddech już od pierwszego szczotkowania!

Jeśli chodzi o szczoteczki soniczne, sklep internetowy oferuje ich bogaty wybór. Pozwolą one z jeszcze większą precyzją zadbać o higienę jamy ustnej.

Proponujemy także praktyczne akcesoria do szczoteczek sonicznych, jak wymienne końcówki oraz etui. Kupując szczoteczkę soniczną w naszym sklepie internetowym otrzymujesz 2 lata gwarancji i DARMOWĄ WYSYŁKĘ!

Szczoteczki soniczne eliminują problem krwawiących dziąseł

Problem krwawiących dziąseł dotyka wielu Polaków. Co jednak zrobić gdy ta dolegliwość dotyczy również i Ciebie? Przede wszystkim działać i nie uznawać tego zjawiska za naturalne!

Najczęstszymi powodami krwawiących dziąseł są zwykle zbyt silne szczotkowanie oraz nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej wzdłuż lini dziąseł i przestrzeniach międzyzębowych.

Bakterie żyjące w osadzie powstającym wzdłuż linii dziąseł, wykorzystując zawarte w pożywieniu cukry produkują kwasy, które mogą podrażniać dziąsła i rozpuszczać szkliwo prowadząc do stanów zapalnych, podatności na krwawienie i osłabienia struktury zębów.
Szczoteczka soniczna eliminuje problem krwawiących dziąseł działając kompleksowo na obydwie przyczyny krwawienia dziąseł.

Dzięki delikatnym mikrodrganiom skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a dzięki delikatnym mikrodrganiom nie podrażnia dziąseł!

Szczoteczki soniczne chronią zęby przed przedwczesnym wypadaniem

Jednym z głównych czynników powodujących przedwczesną utratę zębów jest nagromadzenie kamienia i płytki nazębnej w sąsiedztwie przyzębia. W powstałym osadzie gromadzą i rozwijają się chorobotwórcze bakterie, mogące przemieszczać się w głąb kieszonek dziąsłowych, tworząc kieszenie patologiczne, które mogą przyczyniać się do zaniku kości i rozchwiania zębów.

Ze szczoteczką soniczną skutecznie rozbijesz i usuniesz kamień oraz płytkę nazębną, co pozwoli Ci cieszyć się zdrowym uzębieniem znacznie dłużej niż w przypadku stosowania szczoteczki manualnej.

Szczoteczki soniczne gwarantują o 30% krótszy czas szczotkowania!

Według zaleceń dentystów czas szczotkowania szczoteczką manualną powinien wynosić około 3 minut. Badania pokazują, że znacząca większość Polaków robi to zbyt krótko, stwarzając dla siebie zagrożenie rozwoju próchnicy. Obecnie badania wskazują, że problem ten może dotykać nawet 90% Polaków plasując nas daleko za krajami zachodnimi.

Dzięki szczoteczce sonicznej nie tylko dokładnie wyczyścisz zęby ale i znacząco skócisz czas szczotkowania nawet do 30%. Pełne szczotkowanie szczoteczką soniczną wymaga zaledwie 2 minut, a dzięki dwóm wbudowanym czasomierzom urządzenie poinformuje Cie kiedy zmienić partię zębów i zasugeruje kiedy zakończyć szczotkowanie!