Zeolit Medyczny Wyrób Kapsułki 200x ZeolithMED Aktywowany

179,00 PLN

Odbierz 18 punktów za zakup tego produktu.

(1 opinia klienta)

Zeolit Medyczny Wyrób Kapsułki 200x ZeolithMED Mikronizowany aktywowany  27mikrony to  certyfikowany wyrób medyczny do użytku wewnętrznego u ludzi i ma działanie detoksykujące poprzez adsorbowanie niektórych szkodliwych substancji. Proszek zeolitu to naturalnie występująca skała mineralna. Działanie zeolitu w kapsułkach ZeolithMED jest czysto fizyczne. Zeolit ??ma wnęki w swojej naturalnej strukturze sieci krystalicznej. Pory te działają jak filtr i wiążą zanieczyszczenia, takie jak rtęć, ołów, kadm, glin, amon i histamina. Dla optymalnego efektu powierzchnia zeolitu jest powiększana poprzez mikronizację. Działanie Zeolitu zależy między innymi od wielkości ziarna. Im drobniejszy proszek, tym niższa dawka. Im grubszy zeolit, tym wyższa dawka. Proszek ZeolithMED ma średnią wielkość ziarna około 27 mikronów.

Na stanie

Najczęściej dobierane produkty
Wybierz adres aby obliczyć koszt wysyłki.

Pozostało mniej niż 93 sztuk!
Kupując TERAZ zyskujesz
 • Ubezpieczenie zakupu na kwotę 10000zł!
 • Darmowy zwrot w paczkomacie – w ciągu 30 dni od zakupu!
 • Darmowa wysyłka – zamówienia 70zł+ (InPost – 100zł+)
 • Wysyłka za pobraniem za jedyne 2,50zł – zamówienia 100zł+
 • Doręczenie w Sobotę – do paczkomatów InPost
 • Błyskawiczny kontakt. Masz pytania? Napisz do nas na czacie!
 • Możliwość zakupu na RATY – zamówienia 300zł+.
Gwarancja bezpiecznych zakupów

Zeolit Medyczny Wyrób Kapsułki 200x ZeolithMED

Zeolit Medyczny Wyrób Kapsułki 200x ZeolithMED aktywowany  to nie suplement diety, ale wyrób medyczny, co oznacza, że nie jest on jedynie uzupełnieniem codziennej diety, ale jego składniki mogą posiadać udokumentowane działanie lecznicze. Kapsułki zeolitu ZeolithMED nadają się do użytku wewnętrznego u ludzi. Za bezpieczeństwo, skuteczność i jakość wyrobów medycznych odpowiada Główny Inspektor Farmaceutyczny oraz Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów biobójczych.

Produkt naturalny bez dodatków. Bez glutenu, laktozy, fruktozy, nanocząsteczek i jakichkolwiek dodatków.

Zeolit Medyczny Wyrób ZeolithMED – co to jest?

Zeolit to naturalnie występująca skała mineralna, która nie może być metabolizowana przez organizm. Zeolit działa jak filtr w przewodzie pokarmowym wiążąc się z szeregiem szkodliwych substancji i pozwalając na usunięcie ich z organizmu.

Zeolit – właściwości

Zeolit medyczny wyrób ZeolithMED posiada drobną makaronizację, która dodatkowo zwiększa powierzchnię zeolitu, a tym samym liczbę porów, które mogą wiązać się z substancjami toksycznymi. Skuteczność zeolitu w dużej mierze zależy od wielkości ziarna. Im drobniej zmielony proszek, tym mniejsza dawka niezbędna do uzyskania optymalnego efektu. Im większe ziarno zeolitu, tym wyższa dawka potrzebna dla uzyskania tej optymalnej skuteczności.

Zeolit Medyczny Wyrób ZeolithMED ??posiada w swojej naturalnej strukturze sieci krystalicznej wnęki lub „pory”, które działają one jak filtr wiążąc szkodliwe substancje, takie jak rtęć, ołów, kadm, glin, amon i histamina, które zalegając w organizmie mogą prowadzić do szeregu chorób.

Zeolit a detox organizmu z metali ciężkich

Metale ciężkie to rodzaj metalu, który jest gęsty i ciężki. Zazwyczaj znajdują się w skorupie ziemskiej i skałach, jednak często znajdują się również w wodzie pitnej, żywności, wodzie i powietrzu.

Przedostając się do krwiobiegu mogą gromadzić się w organizmie i powodować choroby nowotworowe i inne choroby. Mogą być również toksyczne dla ludzi nawet w niewielkich dawkach. Niestety z uwagi na co raz to większe wykorzystanie w przemyśle ich ilość w środowisku zdaje się stale rosnąć, czego efektem może być zwiększenie zachorowalności na wiele popularnych dziś schorzeń.

Zeolit Medyczny Wyrób ZeolithMED może wiązać takie związki jak rtęć, ołów, kadm, glin i amon, których nadmiar w organizmie może powodować:

 • Rtęć – uszkodzenia mózgu, choroby nerek, problemy neurologiczne.

 • Ołów – nadciśnienie, ból brzucha, wahania masy ciała, anemia (niski poziom czerwonych krwinek), ból głowy lub zawroty głowy, ból mięśni, ból stawów oraz osłabienie mięśni. choroby nerek, uszkodzenia mózgu, wrzody żołądka i nowotwory.

 • Kadm – choroby nerek, rak płuc, nadciśnienie, anemia.

 • Glin – w nadmiernych ilościach może powodować uszkodzenia mózgu, nerwów i rdzenia kręgowego.

 • Amon – bóle głowy, nudności i wymioty.

Zeolit Medyczny Wyrób ZeolithMED może być stosowany w celu odciążenia wątroby poprzez detoksykacje przewodu pokarmowego z metali ciężkich takich jak rtęć, ołów, kadm, glin, amon i histamina.

ZeolithMED zeolit – jak stosować?

Standardowe Dawkowanie zeolitu w proszku O ile lekarz nie zaleci inaczej, zacznij stopniowo, zwiększając dawkę 1 raz dziennie. Stosowanie można stopniowo zwiększać do 2 razy, maksymalnie 3 razy dziennie w przypadku intensywnej kuracji. Spożycie może wzrosnąć, o ile obecne są podwyższone poziomy zanieczyszczeń.

O ile lekarz nie zaleci inaczej, 1-2 kapsułki ZeolithMED® popij 250 ml wody 1-3 razy dziennie (w razie potrzeby) w porze posiłków i natychmiast wypić. Maksymalnie 10kapsułek dziennie.

Aplikacja proszku zeolitu Proszek Zeolit MED stosowany jest zapobiegawczo oraz przy dolegliwościach spowodowanych wchłanianiem niektórych zanieczyszczeń. Proszek zeolitowy może być stosowany zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Proszek ZeolithMED jest również dostępny jako puder do skóry do użytku zewnętrznego. Do spożycia przez ludzi kapsułki ZeolithMED stosuje się doustnie się mieszając w wodzie. Postępuj zgodnie z instrukcjami użytkowania zawartymi w instrukcji obsługi.

ZeolithMED Zeolit – skutki uboczne

Najczęstszymi efektami ubocznymi stosowania zeolitu są zaparcia, które są zwykle efektem zbyt małego spożycia płynów. Jeśli zaparcia występują zwiększ spożycie płynów oraz zmniejsz dawkę i w razie potrzeby skonsultuj się z lekarzem.

Interakcje

Odczekaj co najmniej 2 godziny po przyjęciu leków. Nie używaj jednocześnie z napojami alkoholowymi, kofeiną i produktami kwaśnymi takimi jak grejpfrut, pomarańcza, cytryna, ananas oraz soki z tych owoców.

1 opinia dla Zeolit Medyczny Wyrób Kapsułki 200x ZeolithMED Aktywowany

 1. LUCYNA (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *