Aspiratory do nosa i uszu dla niemowląt przeznaczone są do bezpiecznego i szybkiego usuwania śluzu i wydzieliny z nosa i uszu u dzieci już od pierwszych dni życia. Aspirator skutecznie i bezproblemowo czyści i absorbuje wydzielinę z najdalszych obszarów jamy nosowej oraz wnętrza uszu.

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Aspirator – Sklep, Niska Cena

Aspirator do noska

Aspirator do nosa to urządzenie pomagające usunąć wydzielinę z nosa. To urządzenie staje się coraz bardziej popularne, ponieważ znacznie ułatwia i usprawnia proces oczyszczania nosa. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które cierpią na alergie lub są przeziębione i muszą dbać o czystość nosa. Aspirator do nosa może być również stosowany przez rodziców z małymi dziećmi, które często mają zatkany nos z powodu przeziębienia i alergii. Urządzenie jest łatwe w użyciu, bezpieczne i skuteczne w usuwaniu wydzieliny z nosa, dzięki czemu można ją odpowiednio zutylizować.

Aspiratory do nosa są zazwyczaj małe, ręczne i łatwe w obsłudze. Istnieją dwa główne rodzaje aspiratorów do nosa:

  • Aspiratory ręczne: Te aspiratory działają na zasadzie ssania wydzieliny z nosa za pomocą ust. Jeden koniec aspiratora jest wprowadzany do nosa dziecka, a drugi koniec jest przyssany do ust opiekuna, który lekko ssie, usuwając wydzielinę.

  • Aspiratory mechaniczne: Aspiratory mechaniczne działają na zasadzie ssania przy użyciu mechanizmu pompowego lub baterii. Są wyposażone w miękkie końcówki, które wprowadza się do nosa dziecka. Po włączeniu urządzenia powstaje podciśnienie, które usuwa wydzielinę z nosa.