Tabletki na libido dla Pań kobiet i mężczyzn

Spadek libido to problem, który dotyka obecnie milionów Polaków. Przyczyną tego zjawiska jest często stres, wiek, zmiany hormonalne, ciąża, ojcostwo a także brak odpowiednich składników w diecie.

Jednym ze skutecznych  i prostych sposobów na przywrócenie naturalnego popędu seksualnego są tabletki na libido.

Najlepsze z nich to te, które zawierają w sobie ziołowe składniki o udowodnionym działaniu na brak libido, które działają wielopłaszczyznowo na przyczynę problemu.

Należy pamiętać, że w przypadku kobiet i mężczyzn spadek libido może być powodowany przez zupełnie odmienne czynniki, dlatego warto wybierać suplementy na libido dedykowane specjalnie dla kobiet lub mężczyzn.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Tabletki na Libido dla Pań, Kobiet i Mężczyzn – Sklep

Spadek libido to problem, który dotyka obecnie milionów Polaków. Przyczyną tego zjawiska jest często stres, wiek, zmiany hormonalne, ciąża, a także brak odpowiednich składników w diecie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na przywrócenie naturalnego popędu seksualnego są tabletki na libido.

Najlepsze z nich to te, które zawierają w sobie ziołowe składniki o udowodnionym działaniu na brak libido. Tabletki na libido dla Pań, Kobiet i Mężczyzn to prosty sposób aby przywrócić żar do domowego ogniska i uzdrowienie relacji partnerskich.

Co to jest libido? / co to libido

Wiele osób zadaje sobie pytanie “co to jest libido?”. To określenie, którym można wyrazić popęd seksualny. Niezależnie od płci, organizm ludzki może mieć tendencje do wahań tego wskaźnika w zależności od stanu psychicznego, zmian hormonalnych i stresu. Niektóre leki mogą również wywoływać niskie libido sprawiając, że mamy mniejszą chęć na aktywność seksualną, co może prowadzić do pogłębiania problemów w związku, spowodowanych poczuciem osamotnienia przez jednego z partnerów.

Jednym z najprostszych sposobów na poprawienie popędu seksualnego są tabletki na libido, które często zawierają najbardziej korzystne składniki dla Twojego organizmu, skomponowane tak, aby działać wielopłaszczyznowo na tak dotkliwy problem jak brak libido.

Spadek libido / niskie libido – możliwe przyczyny

Spadek libido może mieć związek z zaburzeniami hormonalnymi, wyuczonym zachowaniem, złym stanem psychicznym, zmianami hormonalnymi, stresem, a także brakiem odpowiednich składników w diecie. Niskie libido może występować w każdym wieku niezależnie od płci. Jednym z sposobów przywrócenia popędu seksualnego są tabletki na libido.

Spadek libido – możliwe przyczyny

 • brak libido związane z wiekiem,

 • wyuczone zachowanie,

 • aktualny stan psychiczny,

 • niskie libido wywołane przez stres,

 • zmiany hormonalne,

 • ciąża,

 • brak odpowiednich składników odżywczych w diecie.

Jak podnieść libido? / Jak zwiększyć libido?

 • Jedz odpowiednie owoce

  Niektóre owoce mogą wpływać bardzo korzystnie na Twoje libido. Najlepszymi z nich są figi, banany i awokado. Co więcej owoce na libido mogą dostarczać wielu cennych witamin i minerałów, które mogą zwiększyć przepływ krwi do narządów płciowych i promować lepsze doznania seksualne.

 • Gorzka czekolada

  Na przestrzeni setek lat czekolada była przedmiotem wielu badań, gdzie sprawdzano jej skuteczność jako sposób na zwiększenie libido zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Czekolada zawiera w sobie związki które wspomagają uwalnianie takich substancji jak fenetylamina i serotonina do Twojego ciała powodując działanie podobne do afrodyzjaku i poprawy nastroju.

 • Zioła na libido

  Następnym razem kiedy zdecydujesz się na romantyczną kolacje, dodaj do dania odrobinę bazylii lub czosnku. Czosnek zawiera w sobie alicynę, która zwiększa przepływ krwi, a bazylia skutecznie pobudzi Twoje zmysły.

 • Tabletki na libido

  Jeśli zależy Ci na najlepszych rezultatach stosuj ziołowe tabletki na libido, które mogą dostarczając cennych związków na zwiększenie libido w starannie dobranej kombinacji, działając wielopłaszczyznowo oraz skutecznie niwelując spadek libido u mężczyzn i kobiet.

Spadek libido u kobiet

Poziom libido u kobiet może zmieniać się na przestrzeni lat. Wzrost i spadek libido zwykle zbiega się z początkiem lub końcem związku, a także poważnymi zmianami w życiu takimi jak ciąża, menopauza lub choroba. Brak libido u kobiet może być również wywołany przez wahania nastroju lub zły stan psychiczny.

Jeśli zauważyłaś brak libido zmiana stylu życia i nowe techniki seksualne mogą być tym, co częściej może wprowadzać Cię w dobry nastrój. Innym prostym sposobem mogą być ziołowe tabletki na libido.

Skuteczne tabletki dla libido dla Pań

Spadek libido u kobiet i mężczyzn może mieć zupełnie różne przyczyny. Na runku dostępne są różnego rodzaju tabletki na libido dla Pań, które z sukcesem mogą niwelować problem jakim z pewnością jest brak libido u kobiet.

Najlepsze tabletki na libido zawierają w sobie takie składniki jak:

 • L-arginina,

 • Ekstrakt z korzenia maca,

 • Niacyna,

 • N-acetyl tyrozyna,

 • Ekstrakt z korzenia Eurycoma,

 • Cynk,

 • Witamina B6.

Spadek libido u mężczyzn

Poziom libido u mężczyzn również może się wahać w zależności od wieku, diety, hormonów i oraz zmian życiowych takich jak ojcostwo, które wiąże się ze spadkiem poziomu testosteronu, a w efekcie spadku libido.

Czasami utrata popędu może być związana z depresja, stresem, alkoholizmem, nadużywaniem narkotyków oraz zmęczeniem, które może często prowadzić do utraty popędu seksualnego u mężczyzn.

Libido u mężczyzn a wiek

Libido u mężczyzn wraz z wiekiem ulega ciągłej zmianie. Stopień tego spadku jest różny i w dużej mierze zależy od tego w jaki sposób dbamy o swoje ciało. Większość mężczyzn utrzymuje przynajmniej pewną dozę zainteresowania seksualnego aż do 60 i 70 lat.

Czasami winowajcą jest spadek męskich hormonów płciowych z powodu zaburzeń endokrynologicznych. W innych przypadkach utrata popędu płciowego może być skutkiem ubocznym aktualnie stosowanych leków lub złą dietą.

Spadek libido u mężczyzny

Czasami spadek libido u mężczyzny może wystąpić nagle bez widocznych efektów ubocznych. Jeśli obawiasz się utraty popędu seksualnego, porozmawiaj ze swoim lekarzem, który szczegółowo przeprowadzi odpowiednia badania, aby precyzyjnie ustalić, co powoduje spadek libido.

W efekcie lekarz może zasugerować opcje leczenia. Na przykład:

 • Jeśli utrata popędu seksualnego jest związana ze stresem lub depresją, może pomóc wizyta u terapeuty, czasami w połączeniu z przyjmowaniem leków przeciwdepresyjnych,

 • Niektóre schorzenia, takie jak obturacyjny bezdech senny, mogą powodować niezwykle niski poziom testosteronu. Leczenie bezdechu sennego odwróci niski poziom testosteronu i poprawi popęd seksualny,

 • Jeśli nie zostanie znaleziona odwracalna przyczyna niskiego poziomu testosteronu, terapia zastępcza testosteronem może przywrócić testosteron i popęd seksualny do normy,

 • Jeśli jakiś tabletki na libido dla mężczyzn przyczyniają się do utraty popędu seksualnego, lekarz może zasugerować zażycie innego suplementu lub leku.

Spadek libido u mężczyzny a niski testosteron

Niskie libido u mężczyzny często powodowany jest przez niski testosteron. W dużym badaniu mężczyzn przeprowadzonym w Massachusetts doszło do wniosku, ze spadek poziomu testosteronu może być związany z około 28% przypadków spadku libido.

Niski poziom testosteronu to częsty problem u mężczyzn, który nieleczony może prowadzić do depresji i pogorszenia relacji z partnerką lub partnerem.

Objawy niskiego poziomu testosteronu u mężczyzn obejmują:

 • Spadek libido,

 • Zmniejszona masa mięśniowa,

 • Depresja,

 • Zmęczenie.

Jak podnieść libido u mężczyzny? / jak podnieść libido u faceta?

Wraz z wiekiem jako mężczyźni zaczynamy zauważać zmiany zarówno w nas samych, jak i wokół nas. Niektóre z nich są dobre – robimy postępy w naszej karierze, czujemy się bardziej komfortowo z tym, kim jesteśmy i ogólnie mamy wiele powodów do dumy.

Istnieją jednak gorsze zmiany, które mogą obejmować spadek libido u mężczyzn wtedy kiedy nadchodzi czas intymności. Efektem tego problemu jest fakt, że zarówno mężczyźni jak i ich partnerki co raz częściej zadają sobie pytanie “jak podnieść libido u mężczyzny?”.

Jak podnieść libido u mężczyzny? – możliwe sposoby

 • spożywanie afrodyzjakalnych owoców, takich jak figi, banany czy awokado,

 • tabletki na libido dla mężczyzn, takie jak Lab One Libido Him,

 • Ograniczenie alkoholu, do jednego kieliszka czerwonego wina do kolacji, które może dodatkowo zwiększać potencje,

 • Mniejsza ilość mięsa w diecie, które w nadmiarze może powodować problemy z potencją i brakiem libido,

 • Zwiększenie ilości snu,

 • Konsultacja z lekarzem, który może zalecić terapię testosteronem.