Zeolit z Bentonitem to skuteczne i naturalne rozwiązanie w walce z toksynami środowiskowymi. Zeolit Detox Aktywowany ma 2-6 mikrometra co oznacza, że jest to najdrobniejszy zeolit na rynku. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ taka wielkość jest odpowiednia do absorbcji metali ciężkich. Ponadto ma on farmaceutyczną czystość, która kontrolowana jest przez cały proces wytwarzania.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zeolit Detox Aktywowany + Bentonit Detoksykacja Oczyszczanie

Zeolit Detox Aktywowany + Bentonit, to produkty opracowane na bazie zeolitu – minerału o wyjątkowo porowatej strukturze, co w połączeniu z drobną granulacją umożliwia szeroki wachlarz zastosowań.  To najdrobniejszy zeolit na rynku o granulacji 2-6 mikrometra  Z powodu wiązania (adsorpcji)  metali  ciężkich tj.: rtęć, ołów,  kadm i amonn, zeolit w kapsułkach może być  stosowany, aby zmniejszyć ilości amonu i metali ciężkich w środowisku. Zeolit Detox jest także naturalnym źródłem cennych minerałów, które wyróżniają się  doskonałą czystością.  Zeolit Detox to skuteczne kapsułki na detox oraz sposób na usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni.

Zeolit należy do jednych z najważniejszych minerałów na naszej planecie. Zeolit Detox Aktywowany + Bentonit to najdrobniejszy zeolit na rynku. Wiąże absorbcję, czyli metale ciężkie (rtęć, ołów, kadm) i amon, dlatego stosuję się go na detoks i oczyszczenie powierzchni. Co więcej, jest to naturalne źródło ważnych minerałów, które cechują się wyjątkową czystością. Zeolit to naturalne rozwiązanie na toksyny środowiskowe.

Zeolit Detox Aktywowany + Bentonit – właściwości

 • skutecznie zbiera zanieczyszczenia z powierzchni organicznych i syntetycznych,

 • zwalcza toksyny środowiskowe,

 • redukuje zanieczyszczenia poprzez wiązanie rtęci, kadmu, amonu i innych metali ciężkich,

 • dostarcza wielu niezbędnych minerałów, a w szczególności krzemu.

Uwaga! Ten produkt nie ma klasyfikacji jako, środek spożywczy czy suplement diety lub kosmetyk.

Zastosowanie i przeznaczenie pozostaje w gestii nabywcy.

Zeolit + Bentonit – zastosowanie

Zeolit Detox Aktywowany + Bentonit ma specyficzne cechy strukturalne, dlatego wykorzystuje się go w charakterze sit molekularnych, a te z kolei pozwalają na osuszanie rozpuszczalników i podział różnego rodzaju substancji i mieszanin. Inne, popularne zastosowanie zeolitu:

 • używany jako substancja osuszająca, w celu oczyszczania gazów i ścieków – świetnie wychwytuję jony ołowiu, cynku, rtęci i miedzi, a także promieniotwórcze izotopy,

 • stosowany w różnorodnych działach przemysłu chemicznego np. podczas wytwarzania proszków do prania (jest składnikiem, który zmiękcza wodę),

 • przy produkcji nawozów,

 • stanowi dodatek do paszy dla zwierząt w przemyśle spożywczym,

 • jest dobrym surowcem do wyrobu cementu, lekkich kruszyw i papieru,

 • dzięki neutralizacji amoniaku i fosforanów, może być używany w filtrach akwariowych,

 • przyczynia się do przyspieszonego procesu suszenia w zmywarkach do naczyń,

 • używany w koncentratorach tlenu.

Zeolit z Bentonitem najwyższej jakości!

Zeolit Detox Bentonit + Bentonit Proszek na detoksykację i oczyszczenie to produkt, który został wytworzony zgodnie z normami jakościowymi ISO 13485, co stanowi gwarancję farmaceutycznej czystości, kontrolowaną przez cały proces wytwarzania.  W przypadku zeolitów jest to niezwykle ważne, ponieważ pochłania on ze środowiska substancje, które są dodatnio naładowane tj. bakterie, wirusy, grzyby, metale ciężkie, związki amonowe itp.

1 gram aktywowanego i mikronizowanego zeolitu ma powierzchnię 25-100 gramów zwykłego zeolitu.