Elektrostymulatory mięści - masażery TENS EMS

Elektrostymulatory TENS EMS wykorzystują prąd o niskim napięciu do stymulacji mięśni i redukowania impulsów bólowych.

Masażery TENS EMS znajdują więc sobie zastosowanie na takie dolegliwości jak: bóle menstruacyjne, bóle poporodowe, bóle pooperacyjne, bóle stawów, bóle szyi, bóle pleców, reumatyzm.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Elektrostymulatory mięśni, masażery TENS EMS Sklep Online

Elektrostymulatory TENS EMS to urządzenia umożliwiające elektrostymulacje dwoma metodami – TENS i EMS, to skuteczny sposób na zmniejszenie bólu i poprawę funkcji wybranych grup mięśni w Twoim ciele. Prawidłowo stosowana może skrócić czas potrzebny na powrót do zdrowia odbytej kontuzji lub udarze. Dzięki bezpośredniej stymulacji nerwów może również przeciwdziałać skutkom poważnych chorób takich jak stwardnienie rozsiane.

Elektrostymulatory TENS EMS Obecnie zyskują one również uznanie wśród osób z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi, kobietach w ciąży, a także sportowców, którzy szukają bardziej efektywnych metod do zwiększania wydajności treningów.

Elektrostymulatory TENS

Elektrostymylatory TENS (Transcutaneous Electrical Nerve Stimulation), wysyłają impulsy elektryczne o niskiej amplitudzie do nerwów obwodowych poprzez niewielkie samoprzylepne elektrody mocowane na powierzchni naszej skóry.

Impulsy generowane przez elektrostymulatory TENS oddziałują na układ nerwowy, zmniejszając jego zdolność do przekazywania sygnałów bólowych do rdzenia kręgowego i mózgu, dodatkowo stymulując organizm do wytwarzania naturalnych środków przeciwbólowych – beta-endorfin.

Dzięki temu kompleksowemu działaniu elektrostymulatory TENS znajdują sobie zastosowanie na takie dolegliwości jak: bóle menstruacyjne, bóle poporodowe, bóle pooperacyjne, bóle stawów, bóle szyi, bóle pleców, reumatyzm.

Elektrostymulatory EMS

Elektrostymulatory EMS wykorzystują do swojego działania stymulacji mięśni (Electrical Muscle Stimulation) to sposób na wykorzystanie impulsów energetycznych o wysokiej częstotliwości, które stymulują wybrane przez Ciebie mięśnie, napinając je i rozkurczając. W zależności od wyboru programu elektrostymulatory EMS mogą działać przeciwbólowo, a także poprawić siłę i zakres ruchów włókien mięśniowych, co pozwala na znaczące skrócenie czasu leczenia po odbytych urazach, a także może zwiększyć skuteczność treningów siłowych.

Prądy EMS generowane przez elektrostymulatory EMS wywołują ruchy mięśni podobne do tych podczas masażu, zwiększając ukrwienie, rozluźniając mięśnie, powodując stan głębokiego odprężenia. Pozwala to na zmniejszenie bólu w wybranych partiach ciała, a także zwiększać ich sprawność.

Elektrostymulacja w domu

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i łatwości aplikacji możliwa jest również elektrostymulacja w domu. Stosując więc elektrostymulatory mięśni samodzielnie możesz zaoszczędzić czas i pieniadze, ponieważ podobne zabiegi stosowane w placówkach medycznych, które nierzadko bywają kosztowne.

Elektrostymulacja w domu za pomocą elektrostymulatora to skuteczna metoda na zmniejszenie dolegliwośći bólowych i zwiększenia sprawności wybranych partii ciała zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz!

Elektrostymulatory domowe

Elektrostymulatory domowe to urządzenia, które emitują prąd elektryczny o niskim napięciu w celu stymulacji mięśni lub nerwów, zwykle w celu złagodzenia bólu. Są powszechnie stosowane w fizjoterapii, rehabilitacji fizycznej w profesjonalnych klinikach, jednak dzięki rozwojowi techniki, teraz możesz stosować masażery TENS EMS we wnętrzu Twojego domu.

Elektrostymulatory domowe to urządzenia służące do stymulacji organizmu energią elektryczną. Występują w różnych kształtach i rozmiarach i mogą być używane do różnych celów, w tym do łagodzenia bólu, stymulacji mięśni i leczenia.

Elektrostymulatory opinie

Z naszego doświadczenia elektrostymulatory opinie mają bardzo pochlebne, o czym mogą świadczyć recenzje zbierane na stronach produktowych i zewnętrznych serwisach.