Suplementy i zioła na boreliozę

Naturalne preparaty roślinne wykazują się dużą skutecznością podczas walki z kłopotliwymi dla popularnej farmakoterapii chorób, takich jak borelioza. Bardzo skutecznym środkiem przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybiczym są również olejki konopne.

Proponujemy także protokół Buhnera Rozszerzony autorstwa jednego z najsławniejszego amerykańskiego zielarza. To kompleks aż 7 ziół, które skutecznie zmniejszają objawy choroby oraz pomagają zwalczać bakterię borrelia.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–16 z 51 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 51 wyników

Suplementy i zioła na boreliozę Sklep – Niska Cena

Naturalne preparaty roślinne wykazują się dużą skutecznością podczas walki z kłopotliwymi dla popularnej farmakoterapii chorób, takich jak borelioza. Bardzo skutecznym środkiem przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i przeciwgrzybiczym jest olej konopny. Borelioza i związane z nią objawy mogą zostać przez niego skutecznie osłabione.

Proponujemy także protokół Buhnera Rozszerzony – jeden z najlepszych naturalnych sposobów na walkę z boreliozą. Jest to kompleks 7 ziół, który zapewnia skuteczność i wygodę dawkowania! Przed rozpoczęciem terapii ziołami zachęcamy do konsultacji z lekarzem