SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg
Magnolia lekarska (Magnolia officinalis) to klasyczne zio艂o tradycyjnej medycyny chi艅skiej, kt贸rego kora jest cenionym surowcem od stuleci. SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg to standaryzowany preparat skoncentrowany na honokiolu i magnololu 鈥 charakterystycznych zwi膮zkach ro艣linnych wyst臋puj膮cych w korze tego drzewa.
SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 鈥 Dlaczego warto wybra膰 ekstrakt z magnolii SWANSON?
- Standaryzacja na 2% honokiolu i magnololu 鈥 kontrolowana zawarto艣膰 kluczowych zwi膮zk贸w
- Sprawdzona dawka 200 mg w jednej kapsu艂ce
- Klasyk medycyny chi艅skiej 鈥 Magnolia officinalis
- 30 kapsu艂ek 鈥 miesi臋czny zapas
- Marka SWANSON 鈥 sprawdzona renoma producenta
Sk艂ad SWANSON Magnolia lekarska 200 mg
| 聽 | 1 kapsu艂ka |
| Magnolia lekarska (Magnolia officinalis) (kora) standaryzacja do minimum 90% (honokiol + magnolol) |
200mg (180mg) |
- Ekstrakt z kory magnolii lekarskiej (Magnolia officinalis) standaryzowany na 2% honokiolu i magnololu 鈥 200 mg w 1 kapsu艂ce
- Sk艂adniki pomocnicze: kapsu艂ka ro艣linna (HPMC), m膮ka ry偶owa, sole magnezowe kwas贸w t艂uszczowych, dwutlenek krzemu
Spos贸b u偶ycia
Stosuj 1 kapsu艂k臋 dziennie podczas posi艂ku, popijaj膮c wod膮. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie zast臋puje zr贸偶nicowanej diety i zdrowego trybu 偶ycia. Produkt przechowuj w temperaturze pokojowej, w miejscu niedost臋pnym dla dzieci.
SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg 鈥 dla kogo?
Suplement polecany osobom doros艂ym, zainteresowanym klasycznymi zio艂ami tradycyjnej medycyny chi艅skiej. Idealny dla entuzjast贸w zio艂olecznictwa azjatyckiego oraz os贸b, kt贸re chc膮 wzbogaci膰 codzienn膮 diet臋 o ekstrakt z kory magnolii lekarskiej. Produkt nie jest zalecany kobietom w ci膮偶y i karmi膮cym piersi膮, dzieciom oraz osobom przyjmuj膮cym leki uspokajaj膮ce.
Honokiol i magnolol s膮 przedmiotem szeroko prowadzonych prac naukowych dost臋pnych m.in. w bazie PubMed.
Zam贸w SWANSON Magnolia lekarska 200 mg 鈥 klasyczne zio艂o Wschodu w wygodnej formule kapsu艂ki. Dodaj do koszyka 鈥 ekspresowa wysy艂ka.
Przechowywanie
Produkt SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg przechowuj w suchym, ch艂odnym miejscu, w szczelnie zamkni臋tym opakowaniu, poza zasi臋giem ma艂ych dzieci.
Najcz臋艣ciej zadawane pytania (FAQ)
Ile substancji aktywnej zawiera porcja?
Zalecana porcja produktu SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg dostarcza 200 mg.
Ile sztuk jest w opakowaniu?
Opakowanie SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg zawiera 30 kaps.
Jak stosowa膰 produkt SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg?
Stosuj zgodnie z zaleceniem producenta umieszczonym na opakowaniu.
Co wyr贸偶nia produkt SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg?
SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg to oryginalny produkt z naszej oferty, dost臋pny z pe艂nym opisem i szybk膮 wysy艂k膮.
Sprawd藕 te偶 powi膮zane kategorie: suplementy diety, kompleks witamin i minera艂贸w, minera艂y oraz antyoksydanty.
Najwa偶niejsze cechy: SWANSON Magnolia lekarska ekstrakt 200 mg
- Zawarto艣膰 substancji aktywnej: 200 mg w zalecanej porcji.
- Wygodne opakowanie: 30 kaps.
- Forma: kapsu艂ki 鈥 prosta i wygodna w codziennym stosowaniu.
- Przejrzysty, czytelny sk艂ad.
- Oryginalny produkt z naszej oferty, dost臋pny z pe艂nym opisem i szybk膮 wysy艂k膮.
Suplement diety. Produkt nie mo偶e by膰 stosowany jako substytut (zamiennik) zr贸偶nicowanej diety. Zr贸wnowa偶ony spos贸b 偶ywienia i zdrowy tryb 偶ycia s膮 wa偶ne dla prawid艂owego funkcjonowania organizmu. Nie przekracza膰 zalecanej porcji do spo偶ycia w ci膮gu dnia. Przechowywa膰 w spos贸b niedost臋pny dla ma艂ych dzieci.






Magdalena Wojciechowska (zweryfikowany) –
Naprawd臋 polecam!
Barbara (zweryfikowany) –
Bardzo skuteczny produkt.
Agnieszka Nowak (zweryfikowany) –
Wielka poprawa zdrowia.