Magnetoterapia jest stosowana w leczeniu różnych schorzeń, takich jak bóle stawów i mięśni, uszkodzenia tkanek, zapalenia, problemy z układem kostno-stawowym, a także w procesie rehabilitacji po urazach i operacjach. Przypuszcza się, że pole magnetyczne może wpływać na przepływ krwi, stymulować gojenie się tkanek, zmniejszać stan zapalny oraz łagodzić ból.

Pokaż filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Urządzenie do Magnetoterapii, Magnetoterapia w Domu – Sklep, Niska Cena

Magnetoterapia na czym polega?

Magnetoterapia to rodzaj terapii, która z sukcesem stosowana jest na całym świecie już od XIX wieku w leczeniu bólu, stanów zapalnych, a także w procesie przyspieszenia leczenia trudno gojących się ran. W przeszłości urządzenie do magnetoterapii domowej cechowały się wielkimi rozmiarami i drogimi kosztami produkcji przez co zabiegi te mogły być stosowana przez bardzo wąskie grono pacjentów.

Dziś dzięki rozwojowi techniki oraz wytężonej pracy polskich inżynierów dostęp do tej drogocennej technologii jest znacznie prostszy. Teslomag to niezwykle poręczne urządzenie do magnetoterapii domowej, które jest tak niewielkich rozmiarów, że można je stosować w dowolnym miejscu z dostępem do zasilania sieciowego.

Magnetoterapia w domu – Teslomag

Pole magnetyczne wykorzystywane jest od kilkudziesięciu lat w leczeniu wielu schorzeń. Niestety wysoki koszt urządzeń stosowanych w ośrodkach zdrowia i skomplikowana obsługa ograniczają dostępność tej cennej terapii.

O skuteczności magnetoterapii przekonało się już wiele osób, które miały okazję skorzystać z przepisanych przez specjalistów zabiegów. Najczęściej są to serie 10 zabiegów trwających 10 minut. Często po nich pacjenci czują poprawę ale prawdziwe efekty, jak potwierdzają badania kliniczne, występuje często przy znacznie większej ilości stosowania urządzenia.

Dzięki urządzeniu Teslomag możemy zabiegi przeprowadzić samodzielnie, nie wychodząc z domu. W przypadku nagłego schorzenia, mając urządzenie w domowej apteczce, terapię można zacząć niemalże natychmiast, nie czekając na rozwój choroby. W przypadku schorzeń wymagających dłuższego leczenia, zabiegi możemy przeprowadzać częściej i dłużej niż w ośrodku zdrowia. Urządzenie do magnetoterapii domowej może służyć nie tylko Tobie, ale całej rodzinie, stanowiąc kompleksowe wsparcie w zdrowiu zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Magnetoterapia przeciwwskazania

Według obecnego ustawodawstwa urządzenie magnetoterapia nie jest zalecana w przypadku ciąży, chorób nowotworowych, czynna gruźlica płuc, cukrzyca typu I, nadczynność tarczycy, krwawienia z przewodu pokarmowego, ciężkie infekcje, obecność elektronicznych implantów (w tym rozrusznika serca).